Absolwenci

kpr. pchor. Marcin Leonarczyk

Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku.

Rok ukończenia szkoły 2019

Obecnie student podchorąży Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu na kierunku „Dowodzenie”, gdzie przygotowuje się  do objęcia pierwszego stanowiska służbowego, jakim jest dowódca plutonu. W jego przypadku to dowodzenie pododdziałami zmechanizowanymi. Już na początku nauki w Akademii został dowódcą drużyny.

Po ukończeniu 18 roku życia wstąpił do Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Płocku, gdzie złożył przysięgę wojskową.

Od 2018 r. członek IX Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy w Płocku, skoczek spadochronowy. Będąc uczniem CN-B Feniks ukończył również kurs samoobrony (I i II stopnia) i kurs płetwonurka. Aktywnie uczestniczył w wielu uroczystościach patriotycznych reprezentując barwy szkoły.

Jako absolwent został wyróżniony przez Prezesa IX Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy w Płocku oraz Dyrektora Generalnego szkół CN-B ppłk. (r) Jarosława Chrobota za wybitne zaangażowanie i doskonałe wyniki w nauce Srebrną Tarczą CN-B Feniks.

Jak mówi Marcin:

„Wybierając szkołę CN-B Feniks byłem przekonany co chcę robić w przyszłości. Byłem również pewien, że dokonałem właściwego wyboru, który znacznie pomoże mi w realizacji moich marzeń. Szkołę CN-B Feniks tworzą profesjonaliści, ludzie, którzy mają ogromne doświadczenie i wiedzę, którą potrafią przekazać. Podczas mojej edukacji w CN-B Feniks stale poszerzałem swoje kompetencje do zawodu, zarówno przez codzienne zajęcia z wojskowymi oraz przeróżne kursy umożliwiające zdobycie mi wielu certyfikatów, jak i umiejętności niezmiernie przydatnych w przyszłości. Jestem przekonany, że każda osoba, która wybierze CN-B Feniks nie będzie zawiedziona, a jeśli dołoży do tego pracę własną, z pewnością spełni swoje marzenia”.